Styropian-art

SZTUKATERIA OPOLE - WYCINANIE STYROPIANU I STYRODURU

Firma Styropian-art wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom w wykonaniu sztukaterii i zdobniczych elementów elewacyjnych..

Istniejemy na polskim rynku od kilku lat i codziennie udoskonalamy nasz produkt oraz dostosowujemy się do Państwa potrzeb.

Oprócz gotowych projektów najbardziej popularnych opasek, podokienników, gzymsów czy faset jesteśmy w stanie zaspokoić Państwa najrozmaitsze życzenia w zakresie zdobnictwa elewacji, dekoracji wnętrz,a nawet skomplikowanej i specjalistycznej tzw.lekkiej zabudowy,która coraz częściej zastępuje pracochłonną metodę karton-gips(sufity podwieszane,podświetlane panele RTV).

Wyprzedzając konkurencje pod względem technologicznym jesteśmy w stanie skrócić czas oczekiwania na gotowy do odbioru produkt praktycznie do minimum ponieważ zdajemy sobie sprawę z kosztów utrzymania przez Państwa pracowników, montażystów czy zatrudnionych firm budowlanych. STROPIAN-ART szanuje Państwa czas i pieniądze. Jesteśmy elastyczną firmą, która rozumie potrzeby klienta i dlatego zawsze możemy Państwu udzielić pewnych wskazówek, dokonać potrzebnych zmian, po to, aby byli Państwo w pełni usatysfakcjonowani z naszej pracy,a końcowy efekt nie odbiegał od założonej wcześniej wizji i projektu.

 
 
 
 
Na przełomie ostatnich kilku lat zaobserwowaliśmy powracające tendencje zdobnicze w architekturze, dlatego odtwarzamy elementy elewacyjne starego budownictwa, jak również wykonujemy zdobienia nowoczesnych rezydencji, hoteli, biur i restauracji,a nawet „nudną” kawalerkę w bloku zamienimy w nowoczesne,pełne pomysłów studio

Oferujemy lekką sztukaterie wykonaną ze styropianu i xps,zarówno na fasady budynków jak i do wnętrz.

Nasze produkty wykonujemy z najlepszych materiałów (styropian EPS 100, EPS 200) marki TYRON oraz ze styroduru(XPS) producentów takich jak AUSTROTHERM,URSA,BASF.

Dobór najwyższej jakości materiałów,sprawdzonych kilkuletnim doświadczeniem,pozwala nam na oddanie w Państwa ręce produktu,który charakteryzuje się bardzo wysokimi parametrami.

Zaopatrujemy również rynek reklamy. Naszą specjalnością są duże reklamy 3D, logotypy oraz napisy reklamowe i informacyjne. O produkcie.

 

Wytniemy wszystko ze styropianu..

Thursday the 17th - Free Joomla Template.
Copyright -

©